Kapital

Kontakt oss

Kapital

Ansvarlig redaktør

Trygve Hegnar

Redaktør

Vibeke Holth, siv.øk./AFA     (permisjon)                                         23 29 63 00

vibeke.holth@kapital.no

Twitter: @KapitalVibeke

Fungerende redaktør

Camilla Birkeland, cand.oecon.                                      23 29 63 00

camilla.birkeland@kapital.no

Redaksjonen

Ingrid Elle, journalist 

ingrid.elle@kapital.no                                                      984 34 174

Anders Park Framstad, finansjournalist

anders.park.framstad@kapital.no                                   414 64 875

Jan Chr. Grandre, journalist

jcg@kapital.no                                                                975 13 686

Jon Trygve Hegnar, siviløkonom

jt@hegnar.no                                                                  936 28 335

Svein Lindin, vinjournalist 

svein.lindin@kapital.no                                                   478 74 083

Kari Nestaas, siviløkonom

kari.nestaas@kapital.no                                                  415 09 123

Hans Jørn Næss, siv.øk./cand.mag.

hjn@kapital.no                                                                911 00 100

Erik Rolandsen, webansvarlig

erik.rolandsen@kapital.no                                              905 81 029

Sigurd E. Roll, siv.øk./exam.oecon.

sigurd.roll@kapital.no                                                    977 00 761

Richard Solem, siv.øk./AFA

richard.solem@kapital.no                                              971 13 011 

Tonje Kufaas Tellefsen, journalist

(permisjon)      922 14 553

Roar Valderhaug, siv.øk./AFA

roar.valderhaug@kapital.no                                          917 93 967

Tilja Fyksen, journalist/red.sekr.

tilja.fyksen@kapital.no                                                  980 59 305

Fredrik Grønningsæter

fredrik.gronningsaeter@kapital.no                               478 62 467

Anders Horntvedt

anders.horntvedt@kapital.no                                       97517334

 

Kontaktpersoner, medieservice

Wenche Wollmann, annonsesjef  

wenche@kapital.no                                                     975 23 110 

Kjartan Finholdt, seniorkonsulent

kjartan@kapital.no                                                      922 27 381

Åsa Iversen, seniorkonsulent

aasa.iversen@kapital.no                                             23 29 63 00 

Wenche Selbo, seniorkonsulent

wenche.selbo@kapital.no                                          404 02 251

Wenche Spjøtvold, seniorkonsulent

wenche.spjotvold@kapital.no                                    980 46 149

Erland Vestby, seniorkonsulent

erland@kapital.no                                                       975 30 323

 

Kontaktpersoner, layout:

Mona Holtan, produksjonssjef

monaho@kapital.no                                                            415 08 885

Aina Hagen

aina.hagen@kapital.no                                                      928 23 225

Jenny Giske Risvold

jenny@kapital.no                                                                970 55 031 

 

Adresse til redaksjonen

Hoffsveien 70A, 0377 Oslo

Postboks 724 Skøyen, 0214 Oslo                                        23 29 63 00

E-post: tips@kapital.no

 

Ragnar Lie, direktør marked                                                 957 44 217

ragnar.lie@hegnar.no

 

Abonnement: Kontakt Mediaconnect

Tlf: 23 33 91 50. Epost: abonnement@kapital.no

Trykk: Stibo Complete Katrineholm  

Utgiver: © Hegnar Media AS 

Forbud mot ettertrykk

Annonsepriser 2018 (eks. mva.)

Helside (1/1 s.)                        kr 71.300

Vil du snakke med kundeservice?

Ring oss på telefon 23 33 91 50
Eller send en e-post til abo@kapital.no
 

Har du et tips til oss i redaksjonen?

Vet du om noe du synes vi burde skrive om? Send oss et tips! 
Vi beskytter våre kilder og behandler tipsene konfidensielt. Send en e-post til tips@kapital.no.

 

Ønsker du å selge Kapital?

Kontakt Opplagsdirektør Ragnar Lie
 

Kontakt regnskapsavdelingen

Faktura og regnskapsspørsmål som ikke omhandler abonnement kan rettes til vår regnskapsavdeling i Hegnar Media.
 

Kapital - Hegnar Medias resepsjon

E-post: resepsjon@hegnar.no
Tlf: 23 29 63 00
Besøksadresse: Hoffsveien 70 A, 0377 Oslo
Postadresse: Kapital Boks 724 Skøyen, 0214 Oslo

 

Organisasjonsnummer: 930 213 675
Foretaksnavn: HEGNAR MEDIA AS