Kontakt oss
Kapital - Hegnar Medias resepsjon
Tlf: 23 29 63 00
Besøksadresse:
Hoffsveien 70 A
0377 Oslo
Postadresse:
Kapital
Boks 724, Skøyen, 0214 Oslo

Kontakt redaksjonen

Finn personen du leter etter nedenfor, eller benytt vårt tipsskjema, eller send epost til tips@kapital.no

Kontakt regnskapsavdelingen.

Faktura og regnskapsspørsmål som ikke omhandler abonnement kan rettes til vår regnskapsavdeling i Hegnar Media.
Organisasjonsnummer: 930213675

Kundeservice

Administrer ditt abonnement på Min side
FAQ, se vår liste over ofte stilte spørsmål og svar

Kontakt kundeservice

Tlf: 23 33 91 50
Faks: 23 33 91 51

Redaksjonen

Trygve Hegnar

ansvarlig redaktør

Vibeke Holth, siv.øk./AFA

redaktør

E-post: vibeke.holth@kapital.no

Telefon: 23 29 63 00

Twitter: @KapitalVibeke

Mona Holtan

produksjonssjef

E-post: monaho@kapital.no

Telefon: 415 08 885

Aina Hagen

layout

E-post: aina.hagen@kapital.no

Telefon: 928 23 225

Jenny Giske Risvold

layout

E-post: jenny@kapital.no

Telefon: 970 55 031

Camilla Birkeland, cand.oecon.

redaksjonssjef

E-post: camilla.birkeland@kapital.no

Telefon: 23 29 63 00

Ingrid Elle

journalist

E-post: ingrid.elle@kapital.no

Telefon: 984 34 174

Anders Park Framstad

finansjournalist

E-post: anders.park.framstad@kapital.no

Telefon: 414 64 875

Tilja Fyksen

finansjournalist

E-post: tilja.fyksen@kapital.no

Telefon: 980 59 305

Jan Chr. Grandre

journalist

E-post: jcg@kapital.no

Telefon: 975 13 686

Fredrik Grønningsæter

journalist

E-post: fredrik.gronningsaeter@kapital.no

Telefon: 478 62 467

Jon Trygve Hegnar

siviløkonom

E-post: jt@hegnar.no

Telefon: 936 28 335

Svein Lindin

vinjournalist

E-post: svein.lindin@kapital.no

Telefon: 478 74 083

Kari Nestaas

finansjournalist

E-post: kari.nestaas@kapital.no

Telefon: 415 09 123

Hans Jørn Næss

finansjournalist

E-post: hjn@kapital.no

Telefon: 911 00 100

Erik Rolandsen

webansvarlig

E-post: erik.rolandsen@kapital.no

Telefon: 905 81 029

Sigurd E. Roll

finansjournalist

E-post: sigurd.roll@kapital.no

Telefon: 977 00 761

Richard Solem

finansjournalist

E-post: richard.solem@kapital.no

Telefon: 971 13 011

Tonje Kufaas Tellefsen

journalist

E-post: tt@kapital.no

Telefon: 922 14 553

Jacob Fagerlund Hambro

tilkallingsvikar

E-post: jacob.hambro@kapital.no

Telefon: 472 52 900